Reinstalace windows

Reinstalace operačního systému

Ještě do nedávna váš počítač běžel jako Emil Zátopek a dnes se sotva šourá? Asi jste mu naložili víc, než může unést. Ačkoliv si to neuvědomujeme, sem tam omylem stáhneme nějakou aplikaci a více to neřešíme. Proto je čas od času nutná reinstalace operačního systému.

Záloha dat

Záloha dat

Stačí jedna chyba a můžete si spolu s Melody Boys zanotovat: „Nikdy se nevrátí...“ Jenže v tomto případě o mládí nejde. Ztracená jsou Vaše data. Jednoduchá a účinná rada – zálohovat, zálohovat... Pokud nevíte jak, pak se prostě zeptejte.

Oprava počítače

Fyzické čištění počítače

Ačkoliv je počítač branou do virtuálního světa, základ má materiální. Všimli jste si někdy, kolik prachu je po týdnu na poličce v pokoji? A to tam jen tak visí. Počítač je organismus, který po celou dobu, kdy je zapnutý, do sebe nasává vše, co kolem něj běží. Je nutné ho pravidelně čistit od prachu a vyměnit důležité teplovodivé pasty.

Oprava počítače

Oprava prasklého monitoru

Stačí malá nepozornost a problém v podobě prasklého monitoru je na světě. Pokud máte doma malé děti nebo domácí mazlíčky, pak už jste tuto situaci možná zažili. Zapnete PC a vidíte buď tmu anebo vylité barvy. V tomto případě se nedá dělat nic jiného nežli poškozený díl vyměnit.

Reinstalace windows

Prodej příslušenství

Čas od času se stane, že Vás opustí myš nebo začne stávkovat klávesnice. Není problém využít nabídky a vybrat to správné příslušenství přesně na míru Vašim potřebám.

Reinstalace windows

Výměna baterie

Kvalitní baterii potřebuje většinou majitel notebooku, který ho používá jako pracovní nástroj. Pokud nechcete u svého klienta nebo obchodního partnera poznat trapas typu „ona mi došla baterka“, pak ji nechejte repasovat nebo vyměnit.

Reinstalace windows

Odborná montáž kompontentů

Výměna operační paměti nebo dokonce procesoru sice nepatří k nejsložitějším, ale přesto se do toho mnoha uživatelům nechce. Není divu. Pokud to svěříte odborníkům, pak ušetříte čas i nervy, jestli všechno bude šlapat tak, jak má.

Reinstalace windows

Výměna pantů

Je to k zlosti. Otevřete svůj notebook a monitor se ospale opět uloží do odpočinkové polohy. Unavený není ale celý Váš počítač. Únavu pociťují pouze jeho panty. Proto jim dopřejte věčný odpočinek a nechte je odborně vyměnit.

Reinstalace windows

Odvirování zařízení

Útoky hackerů jsou čím dál promyšlenější. Společnými silami jim ale nedáme šanci a Váš počítač snadno a rychle opět oživíme. Jak to bude vypadat v reálu? Vy ho přinesete a my se postaráme o vše ostatní.

Reinstalace windows

Expresní servis

Počítačová technika se stala doslova součástí našich životů. Proto je někdy katastrofou, když se rozhodne přestat spolupracovat. Veškerá data jsou uvnitř, klienti na cestě a Vy uvažujete o ústavu profesora Chocholouška. Stop – domluvíme se na expresním servisu a problém bude vyřešen.

Reinstalace windows

Servis IT u Vás doma

Někdy je nutné řešit problém přímo u Vás doma. Například, pokud potřebujete nainstalovat novou tiskárnu. Jsme připraveni reagovat na Vaše zavolání a provést servis přímo u Vás doma.

Reinstalace windows

Vyzvednutí a doručení počítače

Spěch je hlavním znakem naší doby. Ačkoliv svůj porouchaný PC opravdu nutně potřebujete zprovoznit, nemáte čas ho zanést do servisu. My Vám život trochu usnadníme a vyzvedneme si ho sami.